Hakkımızda

Eğitim ve öğretime büyük yatırımların yapıldığı günümüzde insan kaynağı bilinçli ve çağdaş düşünce sistemi içinde yerini alıyor. Bu amaçla eğitimini üstlendiğimiz 3-6 yaş grubu öğrencilerimizde uyguladığımız eğitim anne& baba, çocuk ve okul üçgeni içerisinde en mükemmeli hedeflemektedir.

Okul Öncesi Eğitimde Hedeflerimiz

Gelişen, değişen ülke ve dünya şartlarına uyum sağlayabilecek, temeli bu amaç üstüne kurulmuş, çağdaş ve bilimsel bir kreş yani gerçek anlamda bir Okul Öncesi Eğitim Kurumu olabilmektir.

Beyaz Kelebekler Kreş Ve Gündüz Bakımevi olarak çocuklarımızı 21. yüzyıla nasıl hazırlamamız gerektiği sorusunun cevabını araştırmak ve bulmak gerektiğine inanıyoruz.

Bu konuda üstümüze düşen görevin en iyisini yapmayı hedefliyoruz. Her zaman ilkleri kendisine amaç edinen bir kurum olarak sınırlı sayıda öğrenci ile butik bir okul öncesi eğitim kurumu olarak yeniden hizmetinizdeyiz.

Geleceğe Nasıl Bireyler Kazandırmak İstiyoruz

Kendi ayakları üzerinde durabilen kişilikli, islamiyeti tam anlamı ile kavramış, islamiyete uygun yaratıcı, düşünen, kendine güvenen, düşündüğünü ifade edebilen, yetenekleri gelişmiş sosyal ve aktif bireyler yetiştirme gayretinde içerisindeyiz.